Za večino otroških  revij velja, da če se naročijo v šolo, so zaradi manjših stroškov pakiranja za plačnika revije cenejše.

Starši se boste na roditeljskih sestankih lahko seznanili o  možnosti naročila revij Cicido, Cici zabavnik, Ciciban, Moj planet, Pil, GEA in drugih otroških revij.

Če starši revijo založbe MK naročite v šoli,  imate  20 % popusta pri naročilu posamezne revije in

30 % pri naročilu kompletov revij. Možno je plačilo na 3 obroke.

Vsi naročniki revij dobite tudi breplačen celoleten dostop do www.UCIMse.com

Revije se plačajo na obroke po položnici, ki jih prejmejo starši na dom.

Informacije o revijah so dosegljive na: https://www.mladinska.com/revije/poverjenistvo/infromacije-o-revijah

Če se boste odločili za kakšno od revij, izpolnite naročilnico in jo oddajte svoji razredničakri/ku.

Naročilnice so tudi na regalu pred kabinetom, kjer je občasno logopedinja Barbara na RS.

Naročila sprejemam do petka, 29. septembra 2023. Po tem datumu pa bom naročilo oddala, da naročniki tudi dobijo revije.