UPRAVA

Ime in priimekDelovno mestoE-naslov
Mateja Debevc tajnik VIZmateja.debevc[at]os-marijevere.si
Vanja Hočevar knjižničarkavanja.hocevar[at]os-marijevere.si
Katarina Jeras knjigovodjakatarina.jeras[at]os-marijevere.si
Jure Kirn računalničarjure.kirn[at]os-marijevere.si
Jožica Senica Zabret pomočnicapomocnica[at]os-marijevere.si
Damjan Snoj ravnateljdamjan.snoj[at]os-marijevere.si
Milena Štrajhar računovodkinja
Katja Židan Urek knjižničarkakatja.zidan[at]os-marijevere.si

___________________________________________________________________________________________________________

SVETOVALNA SLUŽBA

Ime in priimek Delovno mesto E-naslov
Nataša Ahlin socialna pedagoginjanatasa.ahlin[at]os-marijevere.si
Katarina Kesič Dimic specialna pedagoginja katarina.kesic[at]os-marijevere.si
Suzana Kordež svetovalna delavkasuzana.kordez[at]os-marijevere.si
Helena Sternad svetovalna delavkasvetovalna.sluzba[at]os-marijevere.si
Ana Vidmar specialna pedagoginja ana.vidmar[at]os-marijevere.si

___________________________________________________________________________________________________________

PEDAGOŠKI DELAVCI

Ime in priimek Delovno mesto E-naslov
Sabina Arbi učiteljicasabina.arbi[at]os-marijevere.si
Petra Bitenc učiteljica petra.bitenc[at]os-marijevere.si
Helena Brezar učiteljica helena.brezar[at]os-marijevere.si
Barbara Brnot učiteljica barbara.brnot[at]os-marijevere.si
Urška Brožič učiteljica urska.brozic[at]os-marijevere.si
Vesna Bukovič učiteljica vesna.bukovic[at]os-marijevere.si
Darja Čermelj učiteljica darja.cermelj[at]os-marijevere.si
Sonja Dobovšek učiteljica sonja.dobovsek[at]os-marijevere.si
Gašper Dolenc učiteljgasper.dolenc[at]os-marijevere.si
Mojca Fuchs Lukežič učiteljica mojca.lukezic[at]os-marijevere.si
Edita Gavranović učiteljica edita.gavranovic[at]os-marijevere.si
Luka Gorenecspremljevalecluka.gorenec[at]os-marijevere.si
Manca Griljc učiteljica manca.griljc[at]os-marijevere.si
Sandra Jemec učiteljica sandra.jemec[at]os-marijevere.si
Marjeta Kavčič učiteljica marjeta.kavcic[at]os-marijevere.si
Luka Klajderičučiteljluka.klajderic[at]os-marijevere.si
Loreta Kmet učiteljica loreta.kmet[at]os-marijevere.si
Primož Kočar učiteljprimoz.kocar[at]os-marijevere.si
Katarina Komatar učiteljica katarina.komatar[at]os-marijevere.si
Petra Koplovaspremljevalkapetra.koplova[at]os-marijevere.si
Klavdija Krevs učiteljica klavdija.krevs[at]os-marijevere.si
Katja Lamut učiteljica katja.lamut[at]os-marijevere.si
Vlasta Lelek učiteljica vlasta.lelek[at]os-marijevere.si
Kristina Ločniškar učiteljica kristina.locniskar[at]os-marijevere.si
Mateja Majhen učiteljica mateja.majhen[at]os-marijevere.si
Alenka Markus učiteljica alenka.markus[at]os-marijevere.si
Polona Mežnar učiteljica polona.meznar[at]os-marijevere.si
Helena Mai Osojnik učiteljica helena.osojnik[at]os-marijevere.si
Urška Pančur učiteljica urska.pancur[at]os-marijevere.si
Alenka Pavlič učiteljica alenka.pavlic[at]os-marijevere.si
Katarina Podgoršek učiteljica katarina.podgorsek[at]os-marijevere.si
Katarina Podkrižnik Smagaj učiteljica katarina.podkriznik[at]os-marijevere.si
Damjana Pogačnik učiteljica damjana.pogacnik2[at]os-marijevere.si
Neja Prosen učiteljicaneja.prosen[at]os-marijevere.si
Matjaž Reisner učiteljmatjaz.reisner[at]os-marijevere.si
Jasmina Rizvićspremljevalkajasmina.rizvic[at]os-marijevere.si
Tanja Slanšek Marinšek učiteljica tanja.slansek[at]os-marijevere.si
Mateja Slevec učiteljica mateja.slevec[at]os-marijevere.si
Polona Smerkeučiteljica polona.smerke[at]os-marijevere.si
Petra Stojilov učiteljica petra.stojilov[at]os-marijevere.si
Teja Strlič učiteljica teja.strlic[at]os-marijevere.si
Sabina Suhoveršnik učiteljica sabina.suhoversnik[at]os-marijevere.si
Tanja Štiglic učiteljica tanja.stiglic[at]os-marijevere.si
Marcel Theuerschuh laborantmarcel.theuerschuh[at]os-marijevere.si
Tadej Trobevšek učiteljtadej.trobevsek[at]os-marijevere.si
Marko Zadravec učiteljmarko.zadravec[at]os-marijevere.si
Irena Zagožen učiteljica irena.zagozen[at]os-marijevere.si
Ema Zupet učiteljicaema.zupet[at]os-marijevere.si

___________________________________________________________________________________________________________

TEHNIČNI DELAVCI

Ime in priimekDelovno mestoE-naslov
Janja Flerin čistilka
Martina Hafner čistilka
Marija Hribernik čistilka
Barbara Kastelic čistilka
Anita Mak Klopčič čistilka
Martina Močnik kuharkuhinja[at]os-marijevere.si
Mladen Novak hišnik mladen.novak[at]os-marijevere.si
Rok Pančur hišnik
Stanka Spruk čistilka
Ljilja Stojanović čistilka