Današnjo delovno soboto smo drugošolci izkoristili za pohod na Špico nad Kamnikom. Peš smo se od šole odpravili proti izhodišču za na Stari grad in nato naprej na Špico. Potem pa seveda še nazaj do šole.

Vsem tistim, ki iz takšnih ali drugačnih razlogov niste šli z nami, je lahko kar malo žal, saj smo se imeli res super.

Priznamo, da smo malce utrujeni, saj smo prehodili 11,8 km. In to ne samo po ravnem, temveč še malo v hrib. Za nagrado smo na vrhu pojedli zasluženo malico in uživali v razgledu na mesto Kamnik in okoliške hribe, gore.

Priznamo, da nas malo bolijo noge in so nekatere ožulili čevlji. Noge nas bodo že nehale boleti, žulji pa se bodo zacelili.

Priznamo tudi to, da smo bili nekateri sploh prvič na Špici in smo na to zelo ponosni.

Na pohodu smo uživali v toplem sončku in opazovanju prebujajoče se narave.

Naša naloga sedaj pa je, da ob prvi priliki na Špico ali kakšen drug hrib odpeljemo tudi naše starše, bratce, sestrice … Saj veste, kako pravijo – VAJA DELA MOJSTRA, ČE MOJSTER DELA VAJO. To velja za vse in vedno ter povsod.

Lep sobotni pozdrav,

drugošolci z učiteljicami