V torek, 13. avgusta 2024, je Kamfest gostoval tudi na naši šoli.

Ob 16.30 sta se na prizorišču odprla bralni kotiček in delavnica delanja kitk s frizerko Žano, lastnico frizerskega studia SIA na Duplici, ob 17.00 je sledila folklorna delavnica ljudskih plesov in ljudskih glasbil s folklornimi plesalci in glasbeniki iz naše Otroške folklorne skupine Verine zvezdice pod mentorstvom Vanje Hočevar in Alenke Markus,

Folklorna delavnica (foto: Blaž Plut)

ob 17.30 sta program prevzela Dino Kapetanović in Rok Bohinc, ki sta najprej z udeleženci izvedla delavnico impro gledališča,

Delavnica impro gledališča (foto: Lovro Hočevar)

nato pa skupaj z Goranom Završnikom impro predstavo DIDL DADL DUM.

Impro predstava DIDL DADL DUM (foto: Vanja Hočevar)

Po predstavi so se nam pridružili še glasbeniki iz skupine Little Street Charmers, ki so se na prizorišče pripeljali z vlakom.

Nastop glasbene skupine Little Street Charmers (foto: Vanja Hočevar)

Zaigrali so nekaj pesmi in takoj nato odvihrali z vlakom nazaj v center Kamnika, kjer so nastopili še na drugih prizoriščih.

Foto: Blaž Plut

Preživeli smo res pestro popoldne. Se vidimo spet naslednje leto. Novico o dogodku si lahko preberete tudi na spletni strani Modrih novic, več fotografij pa najdete tudi v spodnji galeriji (foto: Vesna Novak, Blaž Plut, Lovro in Vanja Hočevar):

Visited 5 times, 4 visit(s) today