Ponedeljek, 24. junij 2024, je zadnji šolski dan v šolskem letu 2023/2024. Potekal bo po nekoliko prilagojenem urniku.

Za vse prijavljene učence bo organizirano jutranje varstvo, ki se bo pričelo ob običajni uri, ob 6.00.

Učenci od 1. do vključno 5. razreda in tisti učenci, ki sodelujejo na zaključni prireditvi, pridejo v šolo ob 8.20. Do 9.30, ko boste pomalicali, boste z razredniki preživele nekaj skupnih trenutkov. Po prireditvi boste prejeli še zaslužena spričevala ter se okrog 12. ure odpravili na še zadnje šolsko kosilo v tem šolskem letu. Za tiste, ki ste v podaljšanem bivanju, bo to organizirano do običajnih ur.

Učenci 6., 7. in 8. razreda pridete v šolo ob 9.30 (šolska vrata se bodo odprla 5 minut prej), in odidete v matične učilnice, kjer boste skupaj z razredniki pomalicali ter se nato odpravili na prireditev. Po končani prireditvi se vrnete v matične učilnice, kjer boste dobili spričevala ter uredili vse podrobnosti v zvezi z vračilom ključev, knjig… Približno ob 11.30 bo kosilo, po katerem odidete domov oziroma na zaslužene počitnice.