Začetek pouka je v ponedeljek, 2. septembra 2024.

Učenci 1. razreda (bodoči prvošolci) pridete v šolo v spremstvu svojih staršev ob 9.00. Zberete se na ploščadi pred glavnim vhodom v šolo. S seboj imejte prazno šolsko torbico in copate.

• Učenci 2. razreda vstopite v šolo ob 8.10 na vhodu za razredno stopnjo. Vaše učilnice so iste kot lansko leto.
  • Učenci 3. in 4. razreda vstopite v šolo ob 8.10 na vhodu za razredno stopnjo in greste v matične učilnice v 1. nadstropju.
  • Učenci od 6. do 9. razreda vstopite v šolo ob 8.10 na vhodu za predmetno stopnjo in greste v matične učilnice.
  • Na prvi šolski dan je pet ur pouka (8.20–13.05), za malico in kosilo je poskrbljeno. Ne pozabite na izkaznico za kosilo.
  • Za učence razredne stopnje, razen za prvošolce, je že prvi dan organizirano podaljšano bivanje do 16.30.
  • Od torka, 3. 9. 2024, bo za prijavljene učence organizirano tudi  jutranje varstvo, in sicer od 6. ure dalje.
  • Učenci od 2. do 9. razreda s seboj prinesite šolske potrebščine za pouk po urniku, peresnico in copate. Urniki so že objavljeni na spletni strani šole v razdelku Učenci/urniki in nadomeščanja.

Vsem skupaj želimo prijeten začetek novega šolskega leta in varno pot v šolo ter domov.

Kolektiv OŠ Marije Vere

Visited 2 times, 1 visit(s) today