Starši učencev 6.-9. razreda ste na svojo spletno pošto prejeli obvestilo za zimski športni dan, ki hkrati vsebuje tudi prijavnico.

Za učence 6. do 9. razreda bo v ponedeljek, 26. 2. 2024 organiziran zimski športni dan.

Zaradi otežene rezervacije avtobusov se je na športni dan potrebno prijaviti do ponedeljka, 5. 2. 2024 preko  spletne prijave. Če prijava od posameznega učenca do določenega datuma ne bo izpolnjena, bo ta učenec vpisan na pohod v Tamar.

Učenci lahko izbirajo med tremi različnimi aktivnostmi:

· Smučanje ali deskanje na smučišču Kranjska Gora (cena: 18 € + prevoz).

· Drsanje in 2 športni aktivnosti v športnem parku Podmežakla (cena: 8 € + prevoz, izposoja drsalk je 3,5 €).

· Zimski pohod od Planice do koče v dolini Tamar ( cena: prevoz).

Pri smučanju oz. deskanju je potrebno dobro znanje in lastna smučarska oprema. Uporaba čelade je obvezna.

Za zimski pohod do koče v dolini Tamar je obvezna zimska oprema (pohodni čevlji, oblačila). Učenci dobijo šolsko malico, poskrbijo za dodatno tekočino, šolsko kosilo pa je potrebno odjaviti.

Ker je to prvi dan po zimskih počitnicah bomo učence in starše še dodatno obvestili in dodali še bolj natančna navodila!

Na športnem dnevu vam želimo lep sončen dan!!