OBVESTILO – ZIMSKI ŠPORTNI DAN, ponedeljek, 26. 2. 2024

Po pravočasni izpolnitvi prijavnice boste obiskali željeno športno aktivnost. Tisti, ki prijavnice niste izpolnili do torka, 6. 2. 2024, se boste udeležili prijetnega pohoda proti koči v dolino Tamar in si ogledali skakalnice v Planici.

1. SMUČANJE: Vogel

• Zbor na parkirišču Stol ob 7:00, odhod 7:15
  • povratek 15:00

Smučarska oprema: smuči, vezi, primerno velikost smučarskih čevljev, palic, smučarska očala, rokavice, topla oblačila. Smučarska čelada je obvezna!

Stroški: 16 € smučarska karta in prevoz

Smučanje je namenjeno le učencem, ki že znajo smučati! Športni dan ni namenjen učenju smučanja.

2. DRSANJE  in dodatne športne dejavnosti: ŠP Podmežakla

• Zbor pred šolo 7:40, odhod 7:55
  • povratek 13:30

Časovni – razpored:

Zbor v Športnem parku Podmežakla: 8:45

Začetek aktivnosti:                             9:00

Malica, menjava aktivnosti                10:30–10:45

Dodatna aktivnost:                             10:45–12:15

Predviden zaključek:                          12:20

Oprema:

• obvezne so rokavice in čelada (hokejska, smučarka, kolesarska, …)
  • športne aktivnosti: športna čista obutev, trenerka, majica, hlačke,

Stroški: drsanje in športne aktivnosti 8 € in prevoz

Izposoja drsalk je možna na drsališču: 3,5 € (denar imajo učenci s seboj)

3. POHOD: Planica – Tamar

• Zbor na parkirišču Stol ob 7:30, odhod 7:45
  • povratek do 13:30 ure

Oprema:  ustrezna obutev (pohodni/topli čevlji) in oblačila (kapa, rokavice).

Stroški: prevoz

Malico dobijo učenci v šoli, kosila so na ta dan odjavljena. V kolikor bi kdo od učencev želel kosilo, naj ga starši prijavijo. S seboj imajo lahko še dodatno zdravo malico (sendvič, sadno-žitne ploščice npr. Frutabela, čaj, voda). Učenci naj s seboj ne nosijo: slanih prigrizkov, sladkarij, gaziranih pijač!

V primeru bolezni svojo odsotnost čim prej sporočite svojemu razredniku. Za učence, ki bodo neopravičeno odsotni, se stroški prevoza obračunajo.

UČENCI NAJ SE NA ŠPORTNEM DNEVU PRIMERNO OBNAŠAJO, DA BODO DEJAVNOSTI LAHKO NEMOTENO POTEKALE.

Želimo si še prijetno zimsko vreme, dovolj snega in vsem sproščeno zimsko športen dan!

Učiteljica športa: Katja Lamut