Učiteljice OŠ Marije Vere Kamnik bodo po uspešni premieri junija 2023 ponovno stopile v čevlje najstnikov v predstavi Drage Potočnjak VSI JUNAKI ZBRANI, in sicer v sredo, 18. 10. 2023, ob 19.00 v Domu kulture Kamnik.

V predstavi spoznamo skupino osnovnošolcev, ki se pripravljajo na kviz v poznavanju slovenskega knjižnega izročila. Ker vsak misli le nase, smo priča prepirom, nesoglasjem in boju za zmago na kvizu. A na koncu naši junaki le ugotovijo, da zmaga ni vse ter se uprejo sodobnemu izkoriščevalskemu in brezbrižnemu sistemu. Obljubljamo smeh!

Vstopnico za priporočeni prostovoljni prispevek 10 € dobite v tajništvu šole (Ljubljanska cesta 16a, Kamnik)  od 7.00 do 12.00 ali pred predstavo v Domu kulture Kamnik. Zbrani prostovoljni prispevki bodo namenjeni prizadetim v avgustovskih poplavah.

Toplo vabljeni!

FOTO: Franci Brezar