V torek, 21. 5. 2024, je na Osnovni šoli Toma Brejca potekala prireditev Poj z menoj! To je območna revija otroških in mladinskih pevskih zborov iz občin Kamnik in Komenda, ki se je vsakoletno udeležimo z našimi najmlajšimi pevci od 1. do 4. razreda.

Ker je bilo prijavljenih skupin kar 19, je bila revija razdeljena na dva dneva; torek in sredo. Naš Otroški pevski zbor Verine zvezdice je nastopil v torek, 21. 5. 2024, ob 17.00. Poleg nas so na prireditvi nastopili še Mladinski pevski zbor Glasbene šole Kamnik in kar sedem pevskih zborov iz OŠ Frana Albrehta in njenih podružnic.

Naši pevci so zapeli pesmice Pesem za mamo, Šmentana muha in Pomlad zelena ter se odlično odrezali na svojem velikem nastopu pred polno dvorano.